Kulüp Başkanımız Yıldırım’dan açıklamalar

Kulüp Başkanımız Yıldırım’dan açıklamalar

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, dün Samsunspor’umuzun kamp yaptığı oteli ziyaret ederek Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’dan takımla ilgili bilgi aldı

Gündeme dair açıklamalar yapan Başkanımız Yüksel Yıldırım, takımımızın kamp çalışmaları ve transfer çalışmaları gibi birçok konuda açıklamalar yaptı. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım;

Samsunspor için büyük maddi destekler sağladığını kimseden para istemediğini açıklayan Yüksel Yıldırım, şehrin idarecilerinden taşın altına ellerini koymalarını istediklerini belirtti. Samsunspor için gövdesini ortaya koyduğunu vurgulayan Yüksel Yıldırım,  “Taraftar takımı desteklemezse, mülki amir idare amirleri desteklemezse, Vali, Büyükşehir  ve diğer belediye başkanlarının bu taşın altına ellerini koymasını istiyorum. Ben gövdemi koydum. Ben hiç birinden para istemedim ama destek istiyorum. Taraftarlar deplasmana gidecek her biri taraftarların masraflarını üstlense bu yüklerden kurtulacağız” dedi.

Batı Park sahasında alt yapı okulu kurduklarını ve buranın maliyetinin 30 milyon TL’nin üzerine çıkacağını söyleyen Yüksel Yıldırım, bu konu ile ilgili de  “Alt yapı kuruyoruz Batı Parkta. Bir tarafı bakanlıktan alıyoruz 10 yıllık anlaşma diğer tarafı belediyenin. Belediye bize 3 yıllığına vermek istiyor. Niye böyle diyoruz ikisi on yıl olsa diyoruz. Ben 25 milyon TL ile yola çıktım, suni çim saha yaptırıyoruz.  Fiyat farkı çok çıktı, maliyet belki 30 milyonu geçecek. Bir lira veren yok hiç bir yardım yapan yok. Ben bunu Samsun’a yapıyorum. Orası yıldız olmak isteyen oyuncaların yetişeceği bir okul olacak. ” diye konuştu.

Samsunspor’a büyük maddi destekler sağladığını ancak Samsun’da yaşayan iş dünyası ve idarecilerin yaptıkları çalışmaları desteklemediklerini vurgulayan Yüksel Yıldırım, Gere’de kampında yaptığı açıklamada, Samsunspor’a herkesin sahip çıkması gerektiğini ve kendisinin yalnız bırakılmamasının altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.