Derneğimizden sevilen yarışmanın jüri üyelerine Samsunspor forması

1965 Samsunspor Derneği, sevilen MasterChef Türkiye yarışması jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’na Yılport Samsunspor’un yeni sezon formasını hediye etti

1965 Samsunspor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Yıldırım, MasterChef Türkiye yarışması jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’na Yılport Samsunspor’un yeni sezon formasını hediye ettiklerini söyledi.

SAMSUNLULUK RUHUMUZU ONURLANDIRDIK

Başkan Yıldırım açıklamasında şu ifadelerine yer verdi, “Sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye yarışmacısı Samsunlu hemşehrilimiz Barbaros Yoloğlu ile iletişime geçip kendisine ve değerli jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’na Yılport Samsunspor’umuz yeni sezon çubuklu formasını hediye ederek kendisine başarı diledik. Armasında Şanlı Atatürk’ü taşıyan takımımız formasını televizyon ekranlarında görmek bir nebze olsa Samsunluluk ruhumuzu onurlandırmak bizleri mutlu etti. Ayrıca Mehmet Yalçınkaya şefin 20 Ocak 1989 Futbol Şehitlerimizi anmasından dolayı kendisin ayrıca teşekkür ediyoruz.”

YÜKSEL YILDIRIM’A TEŞEKKÜR ETTİ

Samsunlu yarışmacı Barbaros Yoloğlu ise Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’a teşekkür etti. Yıldırım, “Yüksel başkana Samsunspor ‘a katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ertuğrul hocam ve Samsunspor’ a süper lig yolunda başarılar diler ve Formalar için 1965 SAMSUNSPOR DERNEĞİ yönetimine çok teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir