Bu güzel projeye gölge düşürmek mi istiyorlar!

Bu güzel projeye gölge düşürmek mi istiyorlar!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma şirketi SAMULAŞ A.Ş.’nin 2018-2019 futbol sezonunda hayata geçen sevdamız Samsunspor’umuzun iç saha maçlarının olduğu günlerde maça gidecek olan taraftarlar ücretsiz ulaşım imkanına kavuşarak birçok şehir takımına örnek oldu

BAŞARAMAYACAKSINIZ!

Samsun’un önemli markası ve sevdamız olan Samsunspor Kulübümüzün vefakar taraftarına yönelik yapılan, Samsunlu ve Samsunsporluların hayata geçirdiği bu uygulama bazı “SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLU OLMAYAN, KENTMİZE DIŞARIDAN GETİRİLEN/GETİRTİRİLEN kişilere batmış olacak ki bu güzel projeyi bilerek, isteyerek kötü niyetle sayıştanın önüne koyulduğu duyumunu üzülerek aldık. Unutmayın ki; içeride dışarıda, yaz kış demeden, dişinden tırnağından artırdığı paralarla takımı desteklemeye çalışan büyük Samsunspor taraftarlarımıza yönelik yapılan bu güzel anlamlı bitirmek istiyorsanız çıkın direkt “ARTIK TARAFTAR MAÇA ÜCRETSİZ BİNEMEYECEK” deyin, açıklamada bulunun. Hiç bizans oyunlarına girmeyin, başaramazsınız.

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Özellikle Samsunspor’un maçı olduğu günlerde önce tramvay üst yazılarını ‘Bugün Günlerden Samsunspor’ olarak dizayn eden, yine maç günlerinde hem otobüslerde hem raylı sistemde çalışan personeline Samsunspor formasını giydiren SAMULAŞ bu güzel uygulaması, birilerini rahatsız etmiş olacak ki; Samsun’un en önemli, en büyük markasına, sadece futbolun oynandığı sezon boyunca ayda 2 kez destek olan SAMULAŞ A.Ş’nin üzerinden büyük Samsunspor’umuzu hedef haline getirmek kimsenin gücü yetmez!

YILPORT SAMSUNSPOR’A SPONSOR DESTEĞİ OLMAK SUÇ MU?

Samsun’umuzun en önemli markası ve sevdamız olan Yılport Samsunspor’umuza ‘Kent İçi Ulaşım Sponsoru’ olmak ve desteklemek suç mu? Türkiye’nin birçok şehrinde, özellikle şehir takımları Süper Lig ve 1’inci Lig’de olan büyükşehir belediyelerinin destek verdiği, sponsor olduğu bilinmektedir.

Soruyoruz;

Birçok şehrin takımına belediyeler destek olurken bir şey yokta konu Samsun ve Samsunspor olunca mı rahatsız oldunuz?

1965 Samsunspor Derneği olarak bu güzel uygulamayı hayata geçirenleri bir kez daha teşekkür ediyor, Samsunspor’umuza destek olan ve taraftarını unutmayanlara bin selam olsun.

Yaşasın Samsun, yaşasın Samsunspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.